Rüyada İnci Küpe Görmek

Yorum Yok -

Rüyada inci küpe görmek kişinin beğenilme, sevilme, hoş tutulma isteklerinin bir sembolüdür. Bekar insanlar için yaşadığı hayatta iyi ve anlayışlı bir kısmet ile buluşmaya, kendisini değerli ve önemli hissettirecek bir eş aramaya karşılık gelir. Rüyada inci küpe görmek, evli insanlar için de benzer şekilde yorumlanarak, eşinden ve ailesinden ilgi ve değer görme isteğine denk gelir.

Rüyada inci küpe görmek modern rüya yorumcularına ve İslami tabircilere göre de iyi dileklere, aile ve sosyal çevrede takdir görüleceğine, huzura, mutluluğa, anlayışlı görgülü kısmete, tatlı dilli dosta, yakında duyacağı müjdeli havadislere işaret sayılır. Rüyada görülen inci küpenin parlak beyaz veya kirli ya da küçük veya büyük olması gibi özellikleri de olumlu olumsuz bazı anlam farklılıklarına sebep olabilir.

Rüyada görülen inci küpe parlak beyaz ışıltılı iste kısmetin saflığına, değerli oluşuna, temiz ve iyi haberlere işarettir. Rüyasında kulaklarına inci küpeler taktığını gören kişi önemli ve itibarlı birinden evlilik teklifi alır, evli ise bu rüya güzel gelişmeler, iş kısmetleri ile yorumlanır.

Rüyada siyah inci küpe takmak; bazı rüya tabirlerinde vefat, hastalık, ayrılık gibi üzüleceğiniz haberler almaya delalet sayılır. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu çok özel ve gizli sırlara, stratejik noktalarda resmi bir göreve ya da onurlu, yüksek statüde bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada sahte inci görmek doğru olmayan yalan haberler, dedikodular duymaya, iyi sonuçlar alınması beklenen bir işten verim alınamamasına yorumlanır. Rüyada sahte inci küpe satın aldığını görmek ise ortaklıkta aldatılmaya ya da hilekar bir tanıdığa yorumlanır.

Yorum Yap