Rüyada İncir Reçeli Görmek

Yorum Yok -

Rüyada incir reçeli görmek çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüyanın iki yorumu vardır ve her iki yorum da kişi için güzelliklerin habercisidir. Bu yorumlardan biri kişinin Salih bir kul olduğuna, hayır işleriyle Allah’ın rızasını kazandığına, insanlara yardım ederek sevilen bir insan olduğuna dairdir. Yani bu rüyanın manası manevi anlamda yükselmek ve bereketi üzerine almaktır. Bir başka rivayete göre ise rüyasında incir reçeli gören çok para kazanır. Rüyada görülen incirler tatlıysa hayırlıdır ve görülen incir reçelinin rengine göre de farklı yorumlar yapılır. Mesela rüyasında kırmızı incir reçeli görmek kişinin gönül işlerinde bir güzellik olacağına delalettir. Bu gönül işi hayırla neticelenecektir ve sonu evliliğe varacaktır. Rüyasında yeşil incir reçeli gören kişinin iç huzuru çok olacaktır. Bu kişinin hanesinde de olacak huzur ile mutlu bir hayat sürecektir. Yeşil incir reçeli görmek daha çok dini meselelerle alakalıdır. Bu rüyayı gören kişi için mutluluğun sadece bu dünya ile sınırlı kalmayacağını ve ahret hayatında da mutlu olacağını haber verir.

Rüyada incir reçeli yemek güzel bir rüyadır çünkü kişinin mutlu olup, hayattan tat alacağına alamettir. Rüyasında incir reçeli yediğini gören kişi etrafına ve ailesine faydalı olacak bir kişi olarak tabir edilir. Bu kişi ticari bir yatırım yapacak ve çok büyük paralar kazanacaktır. Kazandığı bu para ile sadece kendisini değil, sevdiklerini de yaşatacak, onlarla bu parayı paylaşacaktır.

Rüyada incir reçeli yaptığını gören kişi, kendi ayakları üzerinde durmak için mücadele veren biri olarak yorumlanır. Bu kişi başkalarına yük olmaktan imtina eden, sorumluluğunu başkalarının sırtına yüklemeyen, kendi alın teri ile bir şeyleri elde etmeye çalışan biridir. Çalışkan, pes etmeyen, gururlu, başarıyı arzulayan bu kişi emeği sayesinde istediklerine kavuşacaktır. Rüyasında incir reçeli pişirdiğini gören kişi bolca malzeme katarak bu reçeli yapıyorsa, istekleri ve hedefleri tez zamanda gerçek olur. Bu rüya, kişi için güzel günlerin ve bereketli bir ömrün habercisidir.

Yorum Yap