Rüyada İkramiye Çıktığını Görmek

Yorum Yok -

Rüyada ikramiye çıktığının görülmesi uğursuzluk getirecek olaylar ile karşılaşmaya işaret eder. Rüyada ikramiye çıktığını görmek aynı zamanda kişinin güvensiz hissettiğini ve huzurunun kaçacağını da işaret eder. Üzüntüden sağlığı bozulacağı söylenen kişinin birtakım kötü olaylar ile uzun süre savaşmak ve onlarla yaşamak zorunda kalacağı da işaret edilmektedir.

Rüyada kazanılan piyango, gerçek anlamda yorumlanır. Piyangonun kazanılması gerçek hayatta maddi imkanların yükseleceğine işaret eder. Rüyanın sahibi olan kişinin toplu bir para alacağı ve işlerinin büyüyeceği söylenir.

Rüyada piyango görülmesi sürpriz gelişmelere, müjdeli olaylara ve kişinin hesap etmediği birtakım hayırlı kimselere işaret eder.

Rüyada Piyango Bileti Görmek

Rüyada piyango biletinin görülmesi kişinin moralinin ve huzurunun yerine geleceğini işaret eder. Rüya sahibi kişinin kısa süre içerisinde eski ve mutlu hayatına döneceği ve yeni düzeni ile uzun yıllar boyunca mutlu olacağı söylenir.

Rüyada bahis oynadığını gören kişinin geçmiş dönemlerde yaptığı bir hatanın karşısına tekrar çıkacağına ve bu hatanın onu oldukça zor bir durumda bırakacağına inanılır. Rüya sahibi olan kişinin uzun süre boyunca bu sorunlar ile uğraşmak durumunda kalacağı tabir edilir.

Rüyada para kazanılması yeni projelere ve işlere girişmeye, ticaret alanında yükselmeye ve rakipleri yenmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarılı bir şekilde ilerleyerek istediği mevkiye geleceği şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap