Rüyada İltihap Görmek

Yorum Yok -

Rüyada iltihap görmek rüyayı gören kişinin canını sıkacak olaylar yaşayacağına, huzurunun kaçacağına işarettir. İş yaşantısında düşecek verime ve başarısızlıklara, bu aksaklıkların kişinin sosyal hayatına da yansımasına ve mutsuz günler geçirilmesine delalettir. Kişinin hedeflediği ve hayalini kurduğu isteklerine kavuşamayacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada iltihabın sıkıp patladığını ve içindeki irinin aktığını görmek kişinin hayallerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatlığa kavuşacağına ve ferahlayacağına işarettir. Rüyada iltihabı sıkıp patlamadığını görmekse kişinin çektiği sıkıntı, problem ve kötü günlerin uzun süre daha süreceğine delalettir.

Rüya sahibinin şans sahibi olacağına, kısmetlerinin artacağına, varsa borçlarını kapatacağına, sağlığının ve mutluluğunun geri geleceğine, yaşanan tüm kötü ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin ticari faaliyetlerinde yapacağı akıllı girişimlere, maddi kazancının ve alım gücünün artacağına şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin işlediği günahlar sebebiyle Allah’a tövbe edeceğine, hak yolu bulacağına ve ettiği tövbe sonucunda bir daha bu hatalara düşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı hataların farkına varmış ve tüm bu hatalardan ders alarak Allah’a sığınmış şeklinde yorumlanmıştır.

Rüya sahibinin kötü ve sıkıntılı günlerden kurtulmak adına yoğun çaba sarf ettiğine, bütün vaktini ve enerjisini bu buhranlı günlerden kurtulmak için harcadığına ve yakın zamanda ferahlayacağına işarettir.

Rüya sahibinin şansının artacağına, hayatını hal yoluna koyacağına, başarılarını arttıracağına ve bolluğun, bereketin kendisini bulacağına işarettir. Kötü günlerin geride kalmasına ve mutluluğa adım adım yaklaşmaya delalettir.

Yorum Yap