Rüyada İdam Edilmek

Yorum Yok -

Rüyada idam edilmek kedere alamettir. Rüya sahibinin başına dizi dizi sıkıntılar geleceği, güvenilen kişilerden darbe alınacağı, beklenmedik sıkıntıların doğacağı rivayet edilir. Rüyasında idam edildiğini ya da edileceğini gören kimsenin çevresindeki insanlarla ilişkilerine dikkat etmesi ve adımlarını sağlam atması gerekir.

Hayırsız bir rüyadır. Böyle rüyalar kimseye anlatılmamalı ve mümkün olduğu kadar rüyadan uzaklaşmalıdır. Çünkü bu rüya ile maddi sıkıntı, sağlık problemleri, kötü rastlantılar, çoğu ilişkide huzursuzluklar ve küslükler rivayet olunur.

Rüyasında asıldığını görmek iyiye yorulmalıdır. Eşref saatini yakın zamanlarda yakalayacağı ve dualarının kabul olacağı alamet olur. Talihi yüzüne gülecektir.

Rüyada darağacı da sevinci simgeler. Eğer ferah bir rüyada görüldüyse isteklerin teker teker ele geçerek başarıya, huzura ve hevese kavuşacağına delalettir.

Rüyasında idam sehpası gören kişinin iş hayatında biraz daha özenli davranması gerekir. Çünkü kendinden emin olmadan atılacak adımların sıkıntı yaratacağı bu rüya ile rivayet olur. Önemli haberler geleceğine ve haberi beklerken aşırı endişelenmeye de delalettir.

Rüyasında hapse düştüğünü gören kişilerin sıkıntıları duygularından ve başındaki belalardan kurtulacağı kişiye bu rüya ile müjdelenir. Ruhuna huşu, bedenine deva verileceği rivayet olur.

Hayırla anılmayan rüyalardandır. Bin bir belanın başa musibet olacağı rivayet edilir. Böyle rüyalar görüldüğünde dikkatli olmak ve maneviyatı güçlü tutmaya çalışmak gerekir.

Yorum Yap