Rüyada İncir Toplamak

Yorum Yok -

Rüyada incir toplamak mala, rızka, menfaati için uğraşmaya işaret eder. Rüyada incir bereket, bolluk simgesidir. Kişinin incir topladığını görmesi zenginliğe ve hatırı sayılır bir servet elde etmesine fakat daha öncesinde çektiği yokluk ve sıkıntıları inkar etmemesine tabir edilir. Rüyada görülen tatlı yemişler, sefa ve afiyete yorulur.

Rüyada incir toplamak mevsiminde ise çok çabuk artacak kazanca, mevsiminde değil ise uğursuzluğa, tatsız işlere, kıskançlığa, vakitsiz kazanılmış haram menfaate sayılır. Rüyada bolca incir toplayarak yediğini gören kimsenin kolay ve zahmetsiz para temin edeceği varsayılır.

Rüyada taze yeni olgunlaşmış incir toplamak, erkek için bir ka­dın tarafından saf, derin bir aşk ile sevildiğine, kadın için rüyada taze incir toplamak zengin ve çalışkan bir erkeğe sahip olmaya işaret eder. Rüyada yendiği veya satın alındığı görülen incirler; altın veya değerli mücevher sahibi olunacağına da yorumlanır.

Rüyada toplanan incirlerin kurtlanmış olduğunu görmek; kıskanç, haset kimselerin malınızda gözü olduğuna, içten içe sizi sömürmeye çalıştığına tabir edilir. Rüyada kurtlu incir toplamak yapılan veya planlanan bir programda sorunlar çıkacağına, ziyan ve müsrifliğe yorulur.

Rüyada incir ağacından incir toplamak farklı şekillerde yorumlanır. İncir ağacı, zengin hayır sahibi kişiye, incir ağacından incir toplamak da bu kişi ile yakın dost olunacağını gösterir. Bazen de incir ağacı görmenin ve ağaçtan incir toplamanın; talihsiz olaylara, kazalara, itibar kaybına işaret olduğu söylenir.

Yorum Yap