Rüyada Gençliğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişinin geçmişe ket vuracağına işarettir. Rüyayı gören kişi karşısına çıkan engelleri geçmişte yaşadığı güzel olayları düşünerek aşabilecektir. Rüyada gençliğini görmek kişinin geçmişte yaşadığı güzel anları düşünerek büyük işler başaracağına işarettir.

Rüyasında annesinin gençliğini gören kişi ailesi ile büyük sorunlar yaşayacak, ancak yapacağı başarılı işler sayesinde bu durumu aşacaktır. İş hayatında büyük başarılar elde edecek yaptığı her işi paraya çevirebilecektir.

Rüyasında babasının gençliğini giren kişi iş hayatında büyük işlere girişecek ve oldukça başarılı olacaktır. Rüyayı gören kişi işlerini tek başına yönetecek, hayal ettiği ve uzun zaman alan beri hayalini kurduğu her şeye kavuşa bilecektir.

Rüya sahibinin uzun zamandan hani yaşadığı sıkıntıları atlatacağına işarettir. Kişi uzak bir yerden sevinçli haberler alacak ve bütün hayatı düzene girecektir.

Rüyada tanımadığı birisinin gençliğini gören kişi, iş hayatında bazı sıkıntılar ile karşılaşacaktır. Ancak kişi bu durumdan kurtulmak için bazı adımlar atacak ve attığı adımlar kendisine başarıyı getirecektir.

Rüyanın bir başka yorumunda rüyada gençliğini gördü kişiden bir iyilik görüleceği anlamına da gelir. Kişi rüyasında gördüğü kişiden maddi ve manevi büyük yardımlar olacaktır.

Yorum Yap