Rüyada Güzel Giyinmek

Yorum Yok -

Rüyasında güzel giysiler giydiğini gören kişi yakın zamanda güzel bir haber alır ve müjdelenir. Rüyada güzel giyinmek, saygınlığın işaretidir. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde mertebesini yükselteceğine inanılır. Rüyasında güzel giysiler satın aldığını ve giydiğini gören kişi, çevresindeki insanların takdirini kazanacak işler yapar. Aile içerisinde değeri yükselir ve saygınlığı artar. Bu rüya, rüya sahibinin arkasından güzel konuşulduğu şeklinde de yorumlanır. Yaptıklarıyla takdir görür ve çevresindeki insanlar onun yokluğunda kendisinden güzel cümlelerle bahsederler.

Rüyasında kıyafet aldığını görmek, rüya sahibinin bir eksiğini kapatması olarak yorumlanır. Rüyasında güzel giysiler alan kişi, yaptığı bir hata sonucunda başına gelen olumsuz durumdan kurtulur. Kendisini eksik gördüğü konularda gelişme gösterir. Bu rüya bazı alimler tarafından rüya sahibine yapılacak olan yardım şeklinde de yorumlanır. Rüyasında giysi aldığını gören kişi, bir yakınından maddi ve manevi destek görmeye başlar. Onun sayesinde kaybettiği itibarını yeniden kazanır.

Rüyada güzel giyimli birini görmek, çoğunlukla rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi genç ve bekar biriyse bu rüya yakın zamanda tanışacağı hayırlı bir erkeğe işaret eder. Eğer bir erkekse tanışacağı güzel, temiz kalpli ve hayırlı bir kadının işaretidir. Rüyasında güzel giyimli birini gören kişi, kendisine destek verecek olan iyi ve itibar sahibi biriyle tanışır. Onun sayesinde saygınlığını artırmaya başlar.

Yorum Yap