Rüyada Gideni Görmek

Yorum Yok -

Rüyada gideni görmek; reddedilmek veya yetersizlik ile açıklanır. Geride bırakılan kişi iseniz, diğer insanlardan farklılıklarınızın olması, uyum sağlayamama veya kendi yolunuza gitmek istediğinizi düşünmenizi gösterir. Bazı durumlarda, giden kişi; eşiniz, sevgiliniz ise bu, ya terk edileceğinizi ya da ilişkide değişiklik olduğunu gösterir.

Rüyada birisini geride bırakırsanız, bir takım değişikliğe hazır olduğunuz anlamına gelebilir. Rüya; geride kalan kişinin de bir şeylerin veya bir zamanda önemli olan birinin uzaklaşmasına hazır olduğunu düşündürür.

Rüyada gideni görmek; kişinin geçmişi unutmak ve geleceğe odaklanmak zorunda olduğu anlamına gelir. Eski benliğin kontrolünden kurtuluş, güç toplamak veya çoğu durumda, geçmişteki tecrübelerin reddedilmesini değil, duygusal bir bekleyiş olabilir. Terk edilme rüyası kendi yalnızlığınızı gösterir. Bu rüyanın anlamı, boşa çıkma korkunuz olduğunu ya da sevdiğiniz kişilerin yalnız kaldığını gösterir.

Bedeni terk eden bir ruha sahip rüya, kişinin bazı zorlu yükümlülüklerden, hoş olmayan iletişimden, yorgunluktan kurtulma arzusunu sembolize edebilir. Genel olarak önemsiz kuruntular olarak yorumlanır rüyadır.

Rüya sembolü olarak terk etme, ruhaniyet düzeyinde ayrılma endişelerini bünyesinde barındırır. Sevdiğiniz birinin ayrılmasından, uzaklaşmasından korktuğunuz anlamına gelebilir. Terk edildiğinizi görmeniz; daha önceki tecrübe ve deneyimlerinizden ve hayatınızda ilerlemeye başladığınız zamandan daha iyi olacağınız anlamına gelebilir. Bazı yorumlara göre rüyada terk edilmiş olmak rüya sahibinin özgürlük ve dinlenme ihtiyacı olduğuna gösterge sayılır.

Yorum Yap