Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Yorum Yok -

Rüyada gelin olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde muradına ereceğine, hayallerine kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman için de oldukça güzel ve hayırlı günler yaşayacağına, bol kazanç elde edeceğine, huzurlu olacağına tabir edilir.Rüyayı gören kişinin yaşamının en güzel olan günlerini yaşayacağına, güçlü olmaya ve şanslı bir döneme giremeye yorumlanıyor.

Rüyada arkadaşının gelin olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin rüyada gördüğü arkadaşının mutluluğuna ortak olacağına, onun sevinci ile mutlu olacak olmaya ya da onun hayatını etkileyecek olan müjdeli haberi vermeye delalet eder. Rüya sahibinin arkadaşının mutluluğu ile mutlu olacağına ve güzel anılar biriktireceğine tabir olunur.

Rüyada kızının gelin olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir kızı var ise onun mutluluğunu göreceğine ve onunla bu anı doyasıya yaşayacağına delalet eder.  Rüya sahibi bekâr ise, kız çocuğu yok ise ya da çocuğu yok ise çok güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada bir başkasının gelin olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin tanımadığı birin gelin olduğunu görmesi kişinin çok mutlu olacağına ve güzel haberler alacağına delalet eder. Kendini gelin olmuş olarak görmek ile aynı şekilde yorumlanabilen bu rüya kişinin muradına ereceğine de delalet eder.

Yorum Yap