Rüyada Gülsuyu Görmek

Yorum Yok -

Şifa bulmaya ve hastalıklardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada gülsuyu görmek rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağını da gösterir. Kişinin çevresi çok iyi olup çevresinden destek alacaktır. İlim irfan sahibi biri olan rüya sahibini çevresi de takdir ediyor. Rüya sahibi büyüklerinden de hep hayır duası alıyordur.

Rüya sahibi korkularının üzerine gidecek ve başarısız olduğu alanları yenecektir. Kötü düşüncelerinden vazgeçeceği gibi tavırlarını da değiştirecektir. İnsanlara karşı daha ılımlı ve hoşgörülü olacağı gibi sosyal hayatı da çok eğlenceli olacaktır. Huyları olumlu yönde değişecek olan rüya sahibi her alanda başarılı olacak.

Rüya sahibi hayır duaları alacak ve hayırlı işlerde bulunacaktır. Mutsuzlukları gideceği gibi iş yaşamında da güzel ve hayırlı haberler alacaktır. Çevresine büyük yardımlar yapan biri olan rüya sahibi hayatı boyunca çevresinden dualar alacak ve tüm işleri de rast gidecektir.

Güzel ve hayırlı işlerde bulunacak olan rüya sahibi ailesine de çok düşkün biridir. Ailesini helal kazanç ile geçindiriyor ve evine haram sokmuyordur. İyi niyetli bir yapısı olduğu için çevresinde de çok seviliyordur. Şüphe ve endişelerinden sıyrılacak ve huzur dolu bir yaşam sürecektir.

Rüya sahibi bazı hatalarından ders alacak ve o hatalarını tekrarlamayacaktır. Güzel bir iş kapısı açılacak ve geliri de artacaktır. Rüya sahibi özellikle iş yaşamında büyük başarılar kazanacak olup terfi alacaktır.

Yorum Yap