Rüyada Golde Yüzmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişi iş yaşamında ve aile yaşamında bazı hatalar etmiş ve bunlardan pişmanlık duyuyordur. Rüyada golde yüzmek kişinin geçmiş yaşantısı ile hesaplaşma içinde olduğunu gösterir. Uzun bir zamandan beri pişmanlıkları için devamlı af diliyordur. Sürekli tövbe içinde olup sevdiği kişileri üzmeme çabası içindedir. Sevdiği insanlardan uzak durma çabası içindedir.

İş yaşamında büyük başarılar elde edecek olan rüya sahibini büyük kısmet bekliyor. Sıkıntı ve sorunlarından kurtulacak ve feraha erecektir. Borçlarından kurtulacak olan rüya sahibi çok şanslı bir dönem içine girecektir. Karşısına çıkacak olan kısmetleri iyi değerlendirecek ve evlilik hayatı da güzel geçecektir.

İş hayatında bazı sorunlar yaşayan rüya sahibini yeni ve güzel iş haberleri bekliyor. İşsizlik sorunu yüzünden bir takım borçlar altına giren rüya sahibi yeni iş kapısı sayesinde borçlarını da öder. İş sorunları yüzünden ailesi ile arası açılmış olup ailesiyle yaşadığı olumsuzlukları da düzeltecektir.

İş hayatında büyük fırsatlar yakalayacak olan rüya sahibi şanslı bir döneme girecek. Mutlu bir hayat süreceği gibi yakın bir zamanda da bir miras alabilir ve bu mirası iyi değerlendirerek durumunu çok iyi hale getirebilir. Karşısına çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirecek ve çevresinden de takdir toplayacaktır.

Yorum Yap