Rüyada Güreşmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişi zorluklar karşısında mücadele ediyor ve kendi bilek gücü ile işlerini çözüyordur. Rüya sahibi kendine çok güvenen ve özgüveni yüksek olan biridir. Yaşamın zorlukları karşısında mücadelecidir. İşlerini kendi imkanlarıyla çözen ve her zaman başarılı olan kimsedir. Rüyada güreşmek, rüya sahibi için iyi bir rüya olup, güzel bir hayatı olacağını da gösterir.

Rüya sahibi büyük bir hastalıktan kurtulacak ve sağlıklı olacaktır. Sabırlı olan rüya sahibinin hayatı hep çalışarak ve kazanarak geçecektir. Amacına ulaşmak için yılmadan savaşan biridir. İşlerinde titiz bir çalışma sergilediği için patronları tarafından da seviliyordur.

Zorlu bir hayat içine girecek olan rüya sahibi çok dikkat etmeli ve yaşamında olan bazı kimselere de dikkat etmelidir. Ferah bir yaşam içindeyken birden borç altına girebilir ve sıkıntıya düşebilir. Tatil planları suya düşeceği gibi çevresi ile de araları bozulabilir. Sevdikleri ile anlaşmazlıklar sonucunda bir dönem aralarına küslük girebilir.

Rüya sahibi kırgın olduğu kimselerle barışacak ve sosyal hayatını düzene sokacaktır. Yaptığı hataları telafi edeceği gibi iş yaşamını da düzene koyacaktır. Beklediği fırsatları iyi değerlendirecek olan rüya sahibinin yaşamı da düzene girecektir. İş hayatında beklediği fırsatla karşısına çıkacak ve bu fırsatları çok iyi değerlendirip, ilerleyecektir. Aile içinde de kendisini büyük bir huzur bekliyor.

Yorum Yap