Rüyada Göbek Atmak

Yorum Yok -

Rüyada göbek atmak, kutlama habercisidir. Rüyasında göbek attığını gören kişi, kendisine göbek attıracak kadar sevindirici bir haber alır. Aynı zamanda kısa zamanda bir düğün yapılacağına da işaret eder.

Rüyasında göbek attığını gören kişi bekar ise yakın zamanda evlilik kararı alır. Evlilik çağında çocukları varsa, onlardan birinin hayırlı bir evlilik yapacağına da işaret eder. Eğer işinde yükselmek için çabalayan biriyse kısa zamanda terfi haberi alır. Rüyada göbek atmak, uzun zamandır hayali kurulan bir şeyi gerçekleşmesi anlamına da gelir.

Rüyada bir düğünde göbek atmak, ailece üstesinden gelinecek sorunlar anlamına gelir. Rüya sahibi kendisine yük olan tüm sorun ve sıkıntılardan ailesi sayesinde kurtulmaya başlar. Ailesinin maddi ve manevi desteği sorunlarından kurtulmasını sağlarken, sevindirici olayların yaşanmasına da vesile olur. Rüyasında bir düğünde göbek attığını gören kişi, yakın çevresinden beklediğinden çok daha fazla yardım görür. İmkânsız olduğunu düşündüğü şeyleri başarmaya başlar. Aldığı destek sayesinde feraha erer.

Düğünde göbek atmak bazı kaynaklarda kalabalık bir ortama girileceği ve bu ortamda dikkatleri üzerine çekeceği olarak da yorumlanır. Rüya sahibi ani bir şekilde kalabalık bir ortamda bulunabilir ve bu ortamda sözü dinlenilen biri haline gelebilir. Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Eğer düğün sahibi yakın çevreden biriyse, rüya sahibi sıkıntılarından kurtulmak için bu kişinin desteğini görecektir.

Yorum Yap