Rüyada Grip Olmak

Yorum Yok -

Rüyada grip olmak, birçok kaynakta sıkıntıya işaret eder. Rüyasında grip olduğunu gören kişi, ertelediği bir iş yüzünden sorun yaşamaya başlar. Umursamadığı ve önemsiz gördüğü bir mesele yüzünden fazlaca başı ağrır. Rüya sahibinin yaptığı bir hata yüzünden özellikle maddi kayıplara uğraması beklenir. Rüyasında grip olan kişi, yaşantısında büyük bir aksilikle karşılaşır ve bu aksilik sadece kendisini değil, ailesini de fazlasıyla üzer. Rüya sahibinin yaşayacağı sorun yüzünden sağlık durumunun da bozulacağı düşünülür. Rüyada grip olmak, kişinin yaşamındaki olumsuzluklar nedeniyle depresyona girmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada astım hastası olmak, rüya sahibinin kendisini yoran işlerden uzan durması gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüyada astım olduğunu gören kişi, eğer ağır bir işte çalışıyorsa bu işi bırakmasına işaret eder. Rüya sahibinin artık kendisine daha fazla zaman ayırması gerektiği düşünülür.

Rüyasında astım hastası olduğunu gören kişi, ruh sağlığını olumsuz etkileyen sorunlardan uzaklaşmalıdır. Bu rüya gerçek yaşamdaki astım hastalığının psikolojiye yansıması olarak da yorumlanır. Rüya sahibi yaşamını olumsuz etkileyen, psikolojisini bozan ve onu nefes alamaz hale getiren her şeyden uzaklaşmalıdır.

Rüyasında tamamen nefessiz kaldığını gören kişi, üst üste gelen sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalır. Yaşamında beklenmedik aksilikler oluşur ve bunlarla tek başına mücadele edemez hale gelir. Rüyada astım hastası olup nefes alamaz duruma gelen kişi, en kısa zamanda psikolojik sorunlarından kurtulmalıdır, aksi takdirde ağır bir depresyon yaşayabilir.

Yorum Yap