Rüyada Gömlek Giymek

Yorum Yok -

Rüyada beyaz ve yakası kolalı gömlek giymek iş hayatında ki başarıya işarettir. Eğer kişi çalışıyorsa iyi bir terfi alacaktır. Eğer kişi esnafsa kısmeti açılacak ve kazancı bol olacaktır. Rüyada gömlek giymek aynı zamanda dini olarak inancın kuvvetleneceğine işarettir. Beyaz ve geniş gömlek rüyada işlerin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada yırtık gömlek görülmesi kötüye işarettir. Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına ve aile hayatındaki huzurunun sona ereceğine işarettir. Kişinin çaresi tarafından namusu hakkında çıkacak dedikodulardan rahatsız olacağı anlamına gelir. Tersi olacak şekilde rüyada yamalı gömlek görülmesi bozulan işlerin kısa bir sürede toparlanacağına işarettir.

Rüyasında gömlek ütüleyen kişi hayatında yaşadığı zorluklardan kendi çabası ile kurtulacak demektir. Ütüsü yapılmış ve kolalanmış gömlek görmek kişinin hayatında yaralan ve kişinin işlerini bozmaya çalışan kişilerden kurtulacağına işarettir.

İpek gömlek sağlık anlamına gelir. Ayrıca aileye iş hayatında saygınlığa işarettir. Dini olarak Allah yolunda olmak ve helal kazanmak anlamına gelir. Rüyada ipek gömlek giyen kişinin evine değerli eşyalar girecek demektir.

Dar gömlek rahat bir geçimden sonra sıkıntıların yaşanacağına işarettir. İş hayatında yaşanacak olan kayıplar geçim sıkıntısını da beraberinde getirecektir. Rüyada geniş gömlek giyilmesi ise tam tersine yorumlanır. Rüyada gömleğin düğmesinin açılarak rahatlatılması, sıkıntılı günlerden sonra rahat bir yaşamın geleceğinin işaretidir.

Yorum Yap