Rüyada Gazel Görmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun hiçbir zaman bozulmayacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin karşısına hep iyi insanlar çıkacak demektir. Rüyada gazel görmek rüyayı gören kişinin gelirinin hiç kesilmeyeceğine ve geçiminin rahatlayacağına işarettir.

Rüya sahibinin olmayacak işler ve hayatlar peşinde koşacağına b. yüzden elindekileri de kaybedeceğine işarettir.

Bu rüya iyi bir şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin ağzının tadının kaçacağına inzivaya çekileceğine ve insan içine çıkamayacağına işarettir.

Rüyayı gören kişinin yaptığı işler ve başarılarından dolayı, çevresindekilerin kendisine hayran olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi birçok kimsenin yapamayacağı işler başaracaktır.

Rüyasında kendisini yararı gazel yakarken gören kişi, maddi zararlara uğrayacak demektir. Sararmış ve solmuş gazel yakılması kişinin eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine ve çok para kazanacağına işarettir. Koyu mavi gazel görülmesi uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada görülen gazel yaprağının rengi rüyanın iyi ya da kötü yorumlarım arsında önemlidir. Yeşil rengi hayra ve mutluluğa, sarı renk ise hüzün ve kayba işarettir. Rüyasında yeşil gazel yaprağını düşerken gören kişi, bir ömür boyu mutlu olacak giriştiği işlerden zaferle ayrılacaktır. Sarı gazel yaprağını ağaçtan düşerken gören bir kişi ise işlerinde zarara uğrayacak ve ailesi ile sorun yaşayacaktır.

Yorum Yap