Rüyada Deniz Kıyısı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada deniz kıyısı görmek, genellikle gönül ilişkileri ile ilişkilendirilir. Deniz kıyısında oturan birisi ferahlığa erişir. Denizi izleyen birisi evli ise evlilik hayatının sorunsuz, sakin ve mutlu geçeceğine işaret eder. Denizi izleyen kişi bekar ise hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder. Ayrıca deniz derece ile yetkili ve alim kimseler olarak da yorumlanır. Denize dalıp giden kişinin, bilgisine hayran olduğu alim birisi ya da sevdiği bir büyüğü ile buluşup ondan istifade edeceği şeklinde yorumlanır. Denize bakan kişi tüccar ise çalışanlarından yana hayır göreceğine, eğer çalışan ise ustasının ya da patronunun ona hayrı dokunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında deniz kıyısında iken devasa dalgalar gören kimse gönül verdiği kişinin yakınlarından ya da kendisinden yana ıstırap görecektir. Ayrıca kendisi ile gönül verdiği kişi hakkında birileri fitne çıkarmaya çalışmaktadır.

Rüyasında deniz kenarında gezerken denizi durgun halde gören kişinin yaşamında sıkıntılı ya da olaylı günleri geride bırakıp sakinliğe kavuşacağına delalettir. Rüyasında durgun olan denize giren kişi rahatlık ve bolluk içinde bir hayata erişecek ve hayırlı kazançlar elde edecektir.

Rüyasında deniz suyunu bulanık halde gören kişi kaygıya düşecektir, hayatında zorluk görecek ancak gördüğü bu zorlukların sonunda feraha erişecektir.

Rüyasında deniz kenarında iken denizde boğulan birini gören kişi bir şahadete tanık olacaktır. Rüyada denizde boğulduğunu gören kişi ise şehitlikle ilişkilendirilir.

Yorum Yap