Rüyada Denize Girmek

Yorum Yok -

Rüyada denize girmek, sizin evrensel ve temel yaşam süreçlerinizi yani iç denizinizi temsil eder. Denizin büyüklüğü, kendi iç dünyanızın genişliğinin bir görüntüsüdür ve varlığınızın altında yatan süreçlerde, muazzam hazineleri, ilgilerinizi ve tarihinizi taşır. Bu nedenle, deniz, hayatta kalma becerinizden ya da keyif almak için vakit geçirmekten çok daha ötesidir.

Eğer rüyanızda durgun, temiz bir denizde yüzdüğünüzü görüyorsanız, hayatınızın güvende olduğunu ve sevildiğinizi hissediyorsunuzdur. Başarılı bir hayat potansiyelini öngören rüya, aynı zamanda tecrübelerinizin keyfini çıkaracağınız bir ödül anlamına da gelir. Su berrak mavi-yeşil ise yakında hayatınızda soruna dair hiç bir kuşkunuz olmayacağını göreceksiniz.

Deniz ile ilgili her rüya, ruhsal bilinçaltınızın eski ve evrensel bir simgesidir ve gelecekte muhtemel olanın bir işaretidir. Bir rüyadaki yüzme eylemi, sorunları etkili bir şekilde aşmaya çalıştığınızı gösterir. Rüyada soğuk denize girmek; iç dünyanızdaki tahrik ünitelerinin amacına işaret eder. Hayatınızda meşgul olduğunuz bir konuda motivasyona ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyacınız için yakın zamanda bir destek bulacağınıza yorumlanabilir.

Rüyada bulanık, pis bir denize girdiğini görmek; huzursuz olacağınız bir ortama gireceğiniz, belirsiz bir yaşam kararı vereceğiniz ya da kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir çevrede olduğunuzu gösterir. Kısa sürede fark edip kıyıya çıkıyorsanız; o zaman yaşamınızı değerlendirmeye başlayacak ve mevcut sorunlarınızı çözmek için daha iyi bir çözüme doğru çalışacaksınız anlamına gelir.

Yorum Yap