Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Yorum Yok -

Rüyada dalgalı deniz görmek açık uçlu bir anlam ifade eder. Temel duygular, aşk ve cinsel hayatınız, kaygı, öfke gibi duygularınız ya da iş veya sosyal hayatınızdaki değişimleri gösterebilir.  Sessizce dalgaların denizde yükselip alçalmasını izlemek, gizli duygularınızı gösterir. Çok sevdiğiniz birisine duygularını ifade edemiyor olabilirsiniz.

Sevgi, zevk veya cinsellik gibi duyguların yükselmesi ve düşmesidir. Ancak büyük dalgalar, birçok insanda büyük korku ve şiddetli manipülasyona neden olur. Genellikle bu, saldırı ya da ihanet gibi geçmiş bir deneyim yüzünden yaşanmış bilinçaltı izdüşümlerin bir patlamasıdır. Fakat rüyalar, dev dalgalar paralelinde korkunç duyguların tekrarlanması değil, aynı zamanda onları dikkatle karşılayıp şifa haline getirmenin yollarıdır.

Bu rüyayı görmeniz, güven, cesaret ve dengeyi gerektiren tüm becerilere sahip olduğunuzu gösterir. Eğer bunu yapabiliyorsanız, kendinizi tehdit altında hissettiğiniz çok daha fazla his veya değişime açabilirsiniz. Kaygı veya depresyon sizi içine çekme tehdidinde bulunabilecek bu muazzam dalgalardan biridir ve tehlike hissi nedeniyle de mutluluğunuzu bastırıyor olabilirsiniz. Yine de başarı ile karşılıyorsanız, büyük bir dönüşüm bekleyebilirsiniz.

Bir kabarma ve derinlik hissi varsa, genellikle bilinçli ben veya egonuz tarafından kurulan deneyim sınırlarının ötesine geçmek isteklerinizi imgeler. Böyle bir rüya, çevrenizde bir sürü sorun olsa da kendinizi kontrol etmek ve güvende olmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz demektir.

Yorum Yap