Rüyada Düz Saç Görmek

Yorum Yok -

Rüyada düz saç görmek; hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin şerefli bir kimse olduğu anlamına gelir. Eğer rüya sahibi aile fertleriyle tartışmaya girdiyse bu durum kısa bir süre içinde düzelecektir. Mutluluk kapıdadır ve feraha kavuşulacaktır.

Çok hayırlı bir rüya değildir. Dedikodu, sıkıntı, çevredekiler tarafından sevilmeme durumları baş gösterecektir. Rüya sahibi konuşmalarının bilince değildir ve çokça konuşmaktadır. Kendiyle ilgili olsun olmasın her durumda kurulacak bir cümlesinin olması diğer kimselerle sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Başkalarının işine karışıyor olması ise zaten sıkıntılı bir durumu daha da çıkmaza sokacaktır.

Rüya sahibinin kendiyle ilgili memnuniyetsizliğine ve sürekli olarak kusur arayışı içinde olmasına işaret eder. Gereksiz konular üzerinde fazla kafa yormakta ve boşu boşuna moralini bozmaktadır.

Eğer rüya sahibi yeni iş girişimi içindeyse bu girişim başarıyla sonuçlanacaktır. Başarılı bir süreç söz konusu olup ayrıca sağlıklı uzun ömre de işaret eder. Kazanç, bereket olarak hayra yorumlanır.

Hayırlı bir rüyadır ve güzel bir ömre yol açacak güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin kazancı kendine fazlaca yetecek düzeydedir ve kimseye muhtaç olunmayacaktır.

Birden fazla işi aynı anda yapmaya çalışmak ve bu çalışmaların da başarılı sonuçlanması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iş yaşantısı için yoğunluk söz konusudur ve bu nedenle kimseye yeterince vakit ayıramamaktadır.

Yorum Yap