Rüyada Duş Almak

Yorum Yok -

Rüyada duş almak rüyayı gören kişinin günah olan şeylerden artık uzak duracağına işaret ederken hatalarından ders alacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya gören kişi sıcak suyla duş aldığını görmüş ise hastalanmayacağına, iyileşeceğine ve keyfinin de yerinde olacağına dair yorumlanır. Rüyada banyo yaptığını görmek, rüya görenin kötü ve belalı kişilerden uzak duracağına dalalettir. Günahlardan dolayı af dileyip hak yoluna girmesine işaret eder. Rüyada sıcak su ile banyo yapmak, kişinin sıhhatte olacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyalarda duş aldığını görmek kişinin zor zamanları geride bırakması ve rahata kavuşması, içselleştirdiği ve hatta kendisinin bir parçası olduğu bütün yüklendiği üzüntülerden ve dertlerden sıyrılmasına, hayatına temiz bir sayfa açacağına işaret eder. Rüyada duş aldığını görmek büyük bir huzuru simgelerken rüya gören kişinin zorlukla ve sıkıntıyla geçen zamanlarının artık sonunun geldiğine, böylece mesut ve bahtiyar olacağına dair yorumlanır. Kişinin sevdikleriyle beraber güzel zaman geçireceğine ve birlikte olacaklarına dair yorumlar vardır.

Ayrıca rüyada duş aldığını görmek rüya gören kişinin rahat edeceğine, huzurlu bir hayat yaşayacağına, kötü düşüncelerden sıyrılacağına ve rahat bir yaşama, ekonomik anlamda borçlarından kurtularak keyifli bir hal alacağına, bela ve kazadan uzak yaşamayı tercih ederek sevdikleri ile birlikte yıllarca sağlıklı bir hayat yaşamasına yorulur.

Ayrıca kişinin mutluluğuna, kişinin bu mutluluğunu kimsenin bozamayacağı yönünde de yorumlanmaktadır.

Yorum Yap