Rüyada Duvardan Atlamak

Yorum Yok -

Bir kişi rüyasında duvardan atladığını görüyorsa karşılaştığı bir engelden kurtulacağı, bir düşman veya engeli aşacağı anlamlarında yorumlanır. Rüya gören kişi hayatında ciddi bir problemle farklı bir şekilde çözüm bulacağına ve kişinin artık o problemle uğraşmak zorunda kalmayacağını işaret eder. Rüya gören kişi çok yüksek bir duvardan atladığını görüyorsa büyük bir zorluğun üstesinden geleceğine dalalettir. Alçak bir duvardan atlamak ise rüya gören kişinin iş hayatında sık problemler karşılaşacağına işaret eder.

Rüya gören kişi duvardan atlayıp bacağını kırmış ise yanlış yöntemlerle problemini çözmek isterken daha büyük dertleri başına alacağına işaret eder. İyi niyetli olsa da çok düşünmeden hareket eden kişinin zarar görmesine ve büyük sorunların ortasında kalacağına yorulur.

Rüya gören kişi her iki bacağını da kırdığını gördüyse bunun anlamı düşmanlarının karşısında yenileceği şeklinde yorumlanır. Mevcut işinden atılacağı, ailesi ile arasının bozulacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur.

Eğer rüya gören kişi duvardan atlarken düşüyorsa üzerinde olduğu bir işin yarım kalacağına, istediği amaca ulaşamayacağına, kişinin tüm planlarının alt üst olacağına dalalettir. Şayet kişi duvarı atladıktan sonra düşüyor ise alacağı zarar da hafif olacaktır. Fakat duvarı daha atlayamadan düşüyor ise girişimlerinin en başından engelleneceği anlamına gelir. Kişi daha sonra farklı bir yola girmek zorunda kalacaktır. Kısaca yarım kalan işlerin, elden kaçacak olan fırsatların olabileceğine işaret eder.

Yorum Yap