Rüyada Demir Merdiven Görmek

Yorum Yok -

Rüyada görülen merdivenler çoğu kez hayatınızdaki bir hedefe ilerleme, bulunduğunuz pozisyon veya yaşam şartlarınızda gerileme ya da aşamalı bir hayat yolculuğunu ifade eder. Rüyada demir merdiven görmek rüyanın diğer objeleri ile birlikte değerlendirilmesi gereken çok ilginç ve fantastik bir rüya olabilir.

Bu rüya sizin için zor bir karar sürecini ifade eder. Bulunduğunuz durumda durup düşünmeniz gereken zor bir olay, tutum, yanlış bir davranış ya da önünüzdeki fırsatları nasıl değerlendirmeniz gerektiği ile ilgili bir safhaya ihtiyacınız olduğunun ifadesidir. Eğer rüyanızda oturduğunuzu gördüğünüz demir merdivende yanınızda ailenizden veya yakınlarınızdan biri varsa bu konu onları da ilgilendiriyor anlamına gelir. Yabancı biri varsa desteğini alacağınız birine işaret eder.

Rüyada demir merdiven; temkinli, sağlamcı bir karakteriniz olduğunu gösterir. Kendinizi demir bir merdivenden çıktığınızı gördüğünüz rüya, sağlam adımlarla ilerleyeceğinizi, her adımınızı attığınızda zor bir işin üstesinden geleceğinizi ya da karşınıza çıkacak önemli iş fırsatlarını değerlendireceğinizi anlatır.

Rüyada görülen demir elementi gücü ve iyi yaşam şartlarınızı ifade eder. Rüyada demir merdivenden indiğinizi görmeniz hayatınızda bir süre için gerçekleşecek pozisyon değişikliğini, geri adım atmayı gerektirecek bir durumla karşılaşacağınızı veya maddi bir kayba uğrayacağınızı işaret edebilir. Rüyanızda bu demir merdivenden hızlı adımlarla ya da yavaş adımlarla inişinize göre daha hızlı veya yavaş gelişecek olaylar bekleyebilirsiniz.

Yorum Yap