Rüyada Diş Sökmek

Yorum Yok -

Rüyada diş sökmek, bilinçaltınızda sizi kaygılandıran bazı düşünceleriniz ile bağlantılı olarak onlardan kurtulma isteğinizi ifade eder. Sıklıkla görülen bu tür rüyalar, ne hissettiğinizle ilgili olarak metaforiktir. Şu an planlarınız önünde duran engelleri kaldırmak yönünde kendiniz hakkında ne hissettiğinizin içsel bir yansıması olabilir. Rüyada sökülen dişler bir zamanlar sizin için güçlü olan şeyleri bırakmak konusunda sorun yaşadığına işarettir.

Bu rüya, işyerinizde veya özel bir ilişkinizde sahip olduğunuz tüm endişeler ve korkularla ilgili olabilir.  Hayatınızın bir parçası olan herhangi bir şeyi kaybetme, çalışmalarınızın karşılığını alamama gibi gerçek yaşamınızda karşılaşabileceğiniz rekabet ortamı rüyanıza bu şekilde yansır. Çevrenizdeki insanlar, çalışma ortamınızdaki rakipleriniz dikkat etmeniz gerekenlerin bir göstergesi olacaktır.

Rüyanızda kendi dişinizi çekiyorsanız, bu bir davranış kontrolü veya yaşamınızda nasıl davranacağınız ile ilgili kararlar alacağınız anlamına gelir. İçinizde sıkıntıya neden olan bir şeyler tutuyorsunuzdur. Alternatif olarak ailenizde problem yaşayan bir kişinin sorununu ortadan kaldırmak için yardımcı olacağınıza işaret eder.

Rüyanızda birisi dişinizi ya da dişlerinizi söküyorsa, o kişi sizin için değerli bir şey bulmaya, size yardımcı olmaya çalışıyor olabilir. Rüyada dişlerinizi söken bilinmeyen bir kişi ise, kendinizde göremediğiniz bir iç sorunun daha fazlasını önerir. Eğer kişiyi tanıyorsanız, onlarla bir ilgisi olabilir. Özgüveniniz konusunda bir iç sorgulama yapmak rüyanızı anlamanıza yardımcı olabilir.

Yorum Yap