Rüyada Devlet Görmek

Yorum Yok -

Rüyada devlet görmek, bir durumdan kaçma ya da yeni bir şeyler deneme ihtiyacı anlamına gelir. Rüya, hayatınızda, şu anda bulunduğunuz ortamı değiştirmek için yapılması gereken değişiklikler olduğunu söyler. Zihni yeni deneyimler kazanmak için özgür bırakmak, genellikle bir testten geçmek ve hangi görevlerin alınması gerektiği ile algılanır.

Aynı ülke veya yabancı bir ülkenin görüldüğü rüyanın doğru bir şekilde yorumlanması için rüya sahibinin iyi ya da kötü, rüyada kendisini nasıl hissettiğini bilmek önemlidir. Eğer rüya, farklı bir yer için gerçekten kötü ve başarısızlık içeriyorsa böyle bir rüya, gerçekte belirsizlik ve korkuya işaret eder. Fakat rüya, yabancı ülkeleri ziyaret ederken keyifli, iyi ve rahat geçiyorsa, o zaman gelecek; yeni ve parlak deneyimler getirecektir.

Yabancı topraklar, insanlar, önünde polislerin beklediği bir meclis kapısı, gelenekler, haritalar, pasaport ya da uçak gibi detaylar içeren bir rüya muhtemel bir bölge değişimi, farklı bir devlette bulunduğunuzu düşündürür. Bu rüya; durum, görevler veya menfaatler için yeni iş ve fırsatlar ile birlikte yeni bir döneme işaret eder veya hayat şartlarınızın değişeceğini gösterir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada devlet kapısı; işsizseniz iş bulacağınızı, ticaret yapıyorsanız kazancınızın artacağını, bekârsanız resmi bir kurumda çalışan kişi ile izdivaç yapılacağını işaret eder. Rüyanızda devlet kapısı olarak temsil edilen resmi kurum; bazı maddi ve manevi ihtiyaçlarınız olduğunu ve hayatınızda kararlı bir durum için özlem duyduğunuzu gösterir. Aradığınız şansı çok yakında bulacaksınız.

Yorum Yap