Rüyada Deri Mont Görmek

Yorum Yok -

Rüyada kıyafetler görmek, sosyal hayatınızın ve sizin algılanış şeklinizin simgesidir. Bu, başkalarının önünde koyduğunuz davranışlarınızın göstergesidir. Rüyada deri bir mont; duyarsız, sert veya tehlikeli bir tutumu yansıtabilir. Hayatınızın alanları sizi tehdit ederse başkalarını görmezden gelmeye veya zarar vermenize neden olur. Bir deri mont veya ceket, yaptığınız soğuk veya popüler olmayan kararları da yansıtabilir.

Yeni bir deri mont rüyası, iddialı ilgisizlik veya duyarsız bir kişiliği temsil eder. Duyarlı olmayan koruyuculuk veya savunmasızlık içerir, bir tarafınızın protest veya başkalarının duygularına önem vermez yönünüzü ortaya çıkarır. Sahte bir davranış biçimi içerisindeve olmadığınız biri gibi görünüyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun yapılması gereken şeyleri yapmak eğiliminizi değiştirmeniz gerektiğine bir işaret olabilir.

Hayatınızdaki bir şey uygun değil veya kişiliğinizin gizli bir bölümünü dünyaya ifşa ettiğiniz anlamına gelebilir. Bu nedenle, size uygun olmayan kıyafetler giyerseniz veya normalde giymek istemediğiniz kıyafetler giyerseniz, kendinizi farklı göstermek ve başkalarını kandırmaya çalıştığınızı işaret eder. Alternatif olarak, rüyada eski, perişan bir deri mont geçmiş deneyimlerinizden ders alacağınızı ve olgunlaşacağınızı işaret eder.

Rüyada deri görmek veya deri bir giysi giymek tokluk ve sağlamlıktır. Bu doğal bir korunma hissini ima edebilir veya bazı korkularınıza karşı kendinizi korumaya almak zorunda kalacağınızı gösterir. Alternatif olarak, rüya, içgüdüsel ve hayvansal yönünüzü ifade, cinsel çağrışımlara da sahip olabilir.

Yorum Yap