Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Yorum Yok -

Rüyada diş ağrısı çekmek gibi bir acı, rüyadaki ağrının görüldüğü her yere bağlı sıkıntıdır. Rüyada diş ağrısı vücudun belli bir kısmı ile ilgili enerjiyi nereye geri çektiğimizi gösterir. Bir diş ağrısı, bilinçli olarak farkında olabilmeniz için yeterince akut olmayan vücuttaki bir problemi de gösterebilir. Vücudunuzun belki de bir kısmı gerçekten hasta, ya da rüyalarınız bedeninizi sembolik olarak kullanıyor olabilir.

Diş ağrısı rüyası, yanlış bir şey yaptığınıza dair bir uyarı olabilir veya vicdanınızın kabul edemeyeceği bir deneyiminize işaret edebilir. Rüyanızda diş ağrısı olması, diğer insanlar yüzünden bir miktar zarar göreceğinizi de gösterir. Rüyada diş ağrısı bazı rüya yorumcularına göre tatsız dönemden sonra evinize sevinç ve mutluluk getirecektir.

Kaynağı belli bir ağrı, öngörülebilir sonuçları gösterir. Rüyanızda diş ağrısı çektiğinizi hissederek doktora gittiğinizi görmeniz, öncelikle sağlık konusunda endişeleriniz olduğuna işarettir. Ayrıca sizi zorlayan, çıkmaza düştüğünüz, size acı veren bir olay veya durum karşısında farkında olduğunuz bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

Özellikle Asya ve bazı Afrika kültürlerinde rüyada diş kaybı; genellikle bir aile bireyinin ölümünü tasvir eder. Azı dişleri aile büyüklerini, ön dişler anne, babayı ve diğer dişlerde aile yakınlarını ifade eder. Dolayısı ile rüyada ağrıyan dişiniz; gerçekle bağlantılı olarak ailenizden birinin veya çok yakınınızın başının dertte olduğunu veya sağlık sorunları yaşadığına işaret olabilir.

Yorum Yap