Rüyada Dağınık Ev Görmek

Yorum Yok -

Dağınık bir ev hayra yorulmaz. Rüyada dağınık ev görmek rüya sahibi bekar ise ailesiyle arasının açılmasına işarettir. Düzen ve dirlikleri bozulacağı gibi dayanışmaları kaybolacaktır. Rüya sahibi evliyse eşi ile arasında sıkıntılar olacak ve bu sıkıntılar büyüyüp, ayrılmalarına neden olacak. Aile bireyleri birbirleri ile büyük sorunlar yaşayacak.

Rüya sahibi yaşadığı zor günleri atlatacak ve ailesiyle olan sorunlarını giderecek. Rüyada dağınık ev görmek hayırsızlıkla yorumlansa da dağınık evi toplamak olumludur. Güzel ve mutlu günlere tekrar döneceğinizi gösterir. Rüya sahibinin iş hayatı düzelecek. Hanesine ay doğacak ve hayal ettiği düzene gelecek. Ağız tadı, huzur ve mutlu günleri temsil eder.

Rüya sahibinin iç dünyasında çözemediği olaylar var. Kişisel konularında sorunlar yaşıyor ve destek alamıyordur. Kafası karışık olduğu gibi kendisini dış dünyaya kapatmıştır. Maddi ve manevi sıkıntılar içinde olan rüya sahibi bedenen de yorgundur. Kendini huzursuz hissediyor ve olaylardan mutlu olamıyor.

Rüyayı gören kişinin özel hayatında sorunlar vardır. Bekar ise aşk hayatında evli is eşi ile ilgili büyük problemler yaşayacak ve üstesinden gelemeyecek. Sorunlu bir dönem içinde olacak olan rüya sahibini olumsuz yönde etkileyecek durumlarla karşılaşma olasılığı yüksek. Rüyayı gören kişi karamsar bir ruh hali içinde olup umutsuzdur. Maddi anlamda da bir çöküş içerisindedir. Aile düzeninde sorunları ise gittikçe büyümekte.

Yorum Yap