Rüyada Deterjan Görmek

Yorum Yok -

Hayatınızın bir dönem zorlukla geçeceğine işaret eder. Maddi zorlukları aşmak için bir dönem sıkıntıya düşeceğinizi de gösterir. Rüyada deterjan görmek rüya sahibinin tüm hayatının sıkıntı ve çile içinde geçeceğini de gösterir. Her işiniz hep emek isteyecek ve sizi yoracak. Ter dökmeden herhangi bir kazanca sahip olmayacaksınız.

Rüya sahibi iş ortaklığı yapma düşüncesindedir. Rüyada deterjan görmek ve deterjanın kabarması karşınıza yeni iş fırsatları çıkacağını gösterir. Rüya sahibi çevresinden destek görecek ve iş yaşamını düzene koyacaktır. Maddi ve manevi hayatınız düzelecek. Üzerinizde olan kara bulutların gitmesine işarettir.

Dost sandığınız kişilerden zarar göreceksiniz. Çevrenizde olan arkadaşlarınızı tartacak ve kimlerin iyi ya da kötü olduğunu anlayacaksınız. Yakınlarınızla bazı görüş ayrılığı içinde kalabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizle hareket ederek sakin bir ortamda daha rahat karar vereceksiniz. Aileniz sizi destekliyor ve bir yadım alabilirsiniz. Deterjanın yere dökülmesi ise mutsuzluğa ve karamsarlığa işaret.

İş yaşamınızda yıldızınız parlayacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Başarılarınız artacak ve size engel olmak isteyenlerden uzaklaşacaksınız. Cömert bir kişi olduğunuz için çevrenize hep yardımdasınız. Sıkıntı çekmeden bir hayatınız olacak ve ettiğiniz yardımların karşılığını bulacaksınız. Aile yaşamınızdaki zorlukların üstesinden gelecek ve tekrar eski huzurunuza kavuşacaksınız. Bekar iseniz karşınıza seveceğiniz bir kısmet çıkacak ve sonu hayırlı olacak.

Yorum Yap