Rüyada Devlet Dairesi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada devlet dairesi görmek evraka dair işleri ve bu işlerle ilgili alınacak güzel neticeleri temsil eder. Bu işler bir nikâh imzası olabileceği gibi, neticesi beklenen bir sınav da olabilir. Bu rüyayı gören kişi girdiği bir imtihandan başarılı netice alır. Evlenmeyi düşünüyorsa nikâhı gerçekleşir. Bir yerde çalışıyor ve yükselmek istiyorsa terfi olur. Mahkemede davası varsa lehine çözülür. Rüyasında devlet dairesi gören kişinin nasibi açılır, hanesindeki ve işindeki bereket artar.

Rüyasında devlet memuru olduğunu gören kişinin yaşayacağı çok büyük bir mutluluk vardır. Öyle ki bu mutluluk onun ayaklarını yerden kesecek kadar önemli bir meseleye dairdir. Rüya sahibinin uzun müddettir istediği bir şeyi kazanacağının, büyük bir müjdeli haber alacağının ve bu haberin onun yaşam şeklini bile değiştirebileceğinin işaretidir.

Rüyasında devlet memuru olan başka bir kimseyi görmek ise devlet kapısından gelecek haber şeklinde yorumlanır. Bu haber kişiye sıkıntı verecek haberler olabilir. Bir cezaya, olumsuz bir neticeye veya maddi bir kayba işarettir. Başka bir rivayete göre ise bu rüya, yaşanacak hayal kırıklıklarının habercisidir.

Rüyada devlet dairesinden ayrıldığını görmek kişinin alacağı kararlarla ilgili bir rüyadır. Rüya sahibi aldığı kararlarla hayatının akışını değiştirecektir. Bu kararlar, muhitini ve alıştığı şeyleri bırakarak bambaşka bir hayata başlamak manasındadır.

Yorum Yap