Rüyada Deniz Kenarı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada deniz kenarı görmek, mücadeleci durumlarla uğraşmak zorunda kalan ve hayatında istikrarı yakalayamayan ya da kararsız kalınan hallerde bir çıkış yolu arayan insana göstergedir. Duygusal anlamda kendisini huzurlu hissetmeyen kişi için rüyada görülen deniz kenarı; özgürlük ve ferahlama sembolüdür.

Rüyada deniz kenarı görmek, bazı rüya yorumlarında hayatın kıyısında olmak ile eş anlamlı olarak yorumlanır. Buna göre rüyada deniz kenarı görmek, rüya gören kişi için alınacak karar aşamasıdır; kendi hataları sayesinde gönül ilişkilerinde başarı sağlayamayan, pişmanlık duyan kimse için durup düşünme, doğru kararı verme zamanıdır.

Rüyada deniz kenarı bir karar aşaması olarak simgelendiğinden, rüyada deniz kenarında oturduğunu görmek de bazı adımlar atmak için durup beklemenin, kendini dinlemenin gereğine işaret eder. Ancak rüyanın doğru açıklanabilmesi için rüyadaki ortam hallerine ve anlamlarına da bakılmalıdır.

Rüyada deniz kenarında olduğunu fakat her yerin karanlık olduğunu görmek; çok kötü giden işlerinize veya hayal kırıklıklarına, aşkta hüsrana uğramaya yorumlanır. Ancak böyle bir rüyada en ufak bir beyaz obje; güneşin aydınlandığının görülmesi ya da parlayan bir çakıl taşı bile rüyanın iyiye yorulmasına neden olur.

Rüyada masmavi dalgasız deniz, sıcak güneşli bir gün, temiz ve yumuşak kumlar;  gönül mutluluğuna, güzel bir hayata başlanacak olduğuna dair kalpte yeşerecek umutlara yorumlanır. Rüyasında güzel bir deniz kenarında karşı cinsten biri ile olduğunu gören kişi için yeni bir aşk ve evliliğe adım atmak söz konusudur. Evli kişiler için de bu rüya harikulade mutluluklar yaşanacağına açıklanır.

Yorum Yap