Rüyada Darılmak

Yorum Yok -

Rüyada darılmak birçok farklı şekilde tabir edilir. Bunlardan biri, kişinin maddi zorluklar çekeceğini ve bunun fakirliğe kadar gidebileceği şeklindedir. Bu fakirliğe kişinin müsrifliği, düşünmeden harcamalar yapması sebep olacaktır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise rüya sahibinin çok üzüleceği, hakkının yeneceği bazı konulara muhatap olacağı, umut ettiği veya güvendiği bir şeyden yana hayal kırıklığı yaşayacağıdır. Bir rivayete göre ise bu rüya, hastalık ya da ölümün habercisidir.

Rüyada darılmak bazı rüya tabircilerine göre olumlu bir rüyadır. Rüyanın tam aksine, gerçek hayatta dargın olunan kimselerle barışmaya alamettir. Kişi, kötü olan ilişkilerini onaracaktır.

Rüyasında anne ya da babasına dargın olduğunu gören kişi bazı üzücü hadiseler yaşayacaktır. Eğer rüya sahibi annesine dargınsa nasibi azalır. Ticaretle meşgul ise işleri bozulur. Bir şeye büyük umutlarla bağlandıysa, umutları yerle bir olur. Rüyasında babasına dargın olduğunu gören kişi ise hane halkıyla problemler yaşar, münakaşalara girer. Bu kişi itibarını ve bulunduğu makamı da kaybetme tehlikesiyle karşılaşır.

Rüyada birine küstüğünü gören kişi bir kimsenin desteğini alacaktır. Bu destek ile feraha çıkacak ve sıkıntılarından kurtulacaktır. Başka bir rivayete göre ise rüyanın tam tersine küs olduğu kişilerle arasındaki buzları eritecektir. Yeniden diyalog kurup, bozulan her şeyi tamir edecektir.

Rüyada sevgilisiyle ya da eşiyle dargın olduğunu gören kişi için yaşanacak çok büyük hüzünler vardır. Bu hüzünler uzun müddet üstesinden gelinemeyecek konular olabilir.

Yorum Yap