Rüyada Dikmek

Yorum Yok -

Rüyada bir şey diktiğinizi görmek hayırlara işarettir. Rüyada dikmek hatalarınızın farkına varacağınızı ve kendinizi düzeltme yoluna gireceğinizi gösterir. Rüya sahibinin kırdığı ve üzdüğü kişiler bulunuyor. Haksızlık ettiği kişilerden özür dileyecek ve araları düzelecek. Rüya sahibi akrabalarından da helallik isteyecek olabilir. Nefsini terbiye edecek ve iyiliklerini su yüzüne çıkaracaktır.

Sorun, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulacaksınız. Rüyada dikmek aile huzurunu da temsil eder. Eşiniz ya da sevdiğiniz kişilerle aranız açık olabilir. Sevdiklerinizle aranızı düzeltecek ve kırgın olduğunuz kişilerle barışacaksınız. Sevdiklerinizin kusurlarını görmemeniz gerektiğini belirten uyarıcı bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin yüreği tertemizdir. İçinde kötülük taşımaz ve çevresine hep yardım eder. Bu kişinin maneviyat duygusu da çok gelişmiştir. Çevresi tarafından sevilen ve tekdir edilen kimsedir. Hayatı olumlu yönde gelişmekte ve maddi kazancı artmakta. İşlerinin açılacağı bir döneme giren rüya sahibinin hayatta hep yüzü gülecektir.

İş yaşamı parlak olup hayatına her zaman yeni fırsatlar geçecek ve bu fırsatlar çok güzel değerlendirecektir. Şans ve kısmeti açık olup talih oyunlarından da büyük kazanç sağlayacaktır. Yakın bir zamanda büyük bir mirasa da konabilirsiniz. Çevreniz sizi sevdiği için destek veriyor. Aile hayatında yaşadığı sorunların üstesinden gelecek ve yakın zamanlarda hayal ettikleri evi alacaklar. Rüya sahibi çok şanslı olduğu için hangi işe el atsa başarı ile sonuçlanıyor.

Yorum Yap