Rüyada Yüzükler Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yüzükler görmek, rüyayı gören kişinin büyük riskler alarak çok istediği bazı işlere gireceğine, bu aldığı büyük riskler sonucunda olumlu işler başaracağına, malına mal, mülküne mülk katacağına, zenginleşeceğine ve başarılarla dolu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzükler takmak, rüyayı gören kimsenin ellerine birden fazla yüzük takması rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve şansının olumlu yönde döneceğine işaret etmektedir. Rüyada yüzükler takmak aynı zamanda rüya sahibin çok uzun zamandır çözüme kavuşturamadığı sorunlarını artık en kısa zamanda çözeceğine ve sıkıntılı günlerini geride bırakıp huzur ve başarı içerisinde bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pırlanta yüzükler görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında dur durak bilmeden başarılı işler yapacağına, kendisini asla azla yetindirmeyeceğine, başarının ve zenginliğin yolunun çok çalışmaktan geçtiğini idrak edeceğine ve çok çalışkan bir kimse olacağına delalettir.

Rüyada altın yüzükler görmek, rüyayı gören kişinin çok zevkli bir kimse olduğu, en yakın zamanda kendisine uygun bir kimse ile çok güzel bir aşk yaşayacağı ve kendisini çok mutlu hissedeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada sahte yüzükler görmek, rüyayı gören kişinin boş işlerle zamanını heba edeceğine, bu boş işler sebebiyle mutlak huzuru bir türlü yakalayamayacağına, bir gün mutlu ise diğer gün mutsuz olacağına bu sebeple de boş işlerle uğraşmayı bırakması gerektiğine işaret etmektedir.

Yorum Yap