Rüyada Yurt Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yurt görmek, rüyayı gören kişinin çok sorunsuz, güzel, sağlıklı mutlu bir ömür süreceğine, maddi sıkıntı yaşamayacağına, dertlerini geride bırakacağına ve sevdikleriyle birlikte hayalindeki gibi bir ömür süreceğine delalettir.

Rüyada öğrenci yurdu görmek, rüyayı gören kişinin öğrenmeyi ve bilgi edinmeyi çok seven bir kimse olduğu, yüksek tahsilli ve diplomasıyla oldukça iyi mevkilere gelecek bir kimse olduğu, ömür boyu yeni bilgiler edinmek için sürekli çalışacağı ve hayatını bu tarz şeylere kafa yorarak geçireceği rivayet edilmektedir.

Rüyada çocuk yurdu görmek, rüyayı gören kişinin çok iyi kalpli, sevecen, güler yüzlü, içindeki çocuğu hala yaşatan bir kimse olduğu, küçük hesaplar peşinde koşmayan, kötülük düşünmeyen, yardımsever bir kimse olduğu ve içindeki neşeyi çevresine de bulaştıran bir kimse olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada yetiştirme yurdu görmek, rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli, yardımsever bir kimse olduğuna, müşkül durumdaki kimselerin yardımına koştuğuna, yardıma muhtaç kimselerin dertlerine derman olmak için varını yoğunu ortaya koyan bir kimse olduğuna işarettir.

Rüyada kimsesizler yurdu görmek, rüyayı gören kişinin çok yufka yürekli, merhametli ve iyi kalpli bir kimse olduğuna delalettir. Rüyayı gören kimsenin derdi olan kimselerin dertleriyle dertlenip onların sıkıntılarını gidermek için canla başla çalıştığına, sevdikleri ve değer verdiği kimseler için fedakarlıktan asla kaçınmayacağına işaret etmektedir.

Yorum Yap