Rüyada Yeniden Evlenmek

Yorum Yok -

Rüyada yeniden evlenmek; kültürlere göre farklı yorumlanır. İslami yorumlara göre eğer evli bir erkek kendisini rüyada ikinci bir kadınla evlendiğini görürse, bu kâr demektir, bilinen bir kadınla evlenirse, bu, bir kocanın normal yükümlülüklerini yerine getirmeye çalışacağı anlamına gelir.

Eğer bilinmeyen bir kadın ile evlenirse ve onu rüyasında göremez ise, ölümüne yaklaşıldığını ya da eski bir evden yeni bir eve taşınması gerektiği anlamına gelebilir. Hasta bir kadın tanımadığı veya rüyasında adını bildiği bir erkek ile evlenir ise hastalığından ölebileceği anlamına gelir.

Rüyada evlilik, kişiye ve kültürlere göre değişmek ile birlikte; hapis, borçluluk, sözleşme, üzüntü, sıkıntı, depresyon, bir mesuliyet taşımak ya da yüksek rütbeli bir statü elde etmek çabasında olmak anlamına gelir.

Rüyada yeniden evlenmek; eski eşiniz ise o ilişkinin özelliklerini kabul ettiğinizi ve bu deneyimlerden, geçmiş hatalarından öğrendiklerinizi, bazen de pişmanlıklarınızı ileri sürer. Alternatif olarak, mevcut bir ilişkinin daha önceki evliliğiniz veya ilişkinizle bazı ortak noktaları paylaştığı anlamına gelir. Bununla birlikte, benzerliklerden haberdar olduğunuzdan, aynı hataları yapmamak konusunda dikkatli olacağınıza yorumlanır.

Evli insanların tekrar evlenmeyi düşündükleri rüyaları; hayal kırıklığını ve şimdiki hayattan memnuniyetsizliğinizi gösterir. Bir evlilik yapmış ve yeniden evlenme rüyası gören için yeni kısmetler ve başarılar söz konusu olabilir. Rüyanın detaylarına ve bağlantılarına göre yorumlanabilir. Evli ve mutlu insanlar için sevgilerinin tazelenmesi ve birbirinden emin olunması anlamına gelir.

Yorum Yap