Rüyada Yıldızları Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yıldızları görmek, rüyayı gören kişinin şansının bol olduğu, kısmetinin arttığı bir döneme girdiğine, peşi sura gelecek olan fırsatlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin fırsatları değerlendirirken daha büyük kazanç kapılarını ve imkânları elde edeceğine bu sayede maddi anlamda oldukça kazanç elde edeceğine, feraha ereceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada yıldız tutuğunu görmek, rüyayı gören kişinin ailevi yaşantısına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde mutlu olduğuna ve hep mutlu olacağına, manevi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına, ailesinin onu çok sevdiğine ve bu sevgilerini de daima gösterdiklerine delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile içinde aynı zamanda saygı da gördüğüne delalet eder.

Rüyada yıldız kaydığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır gerçekleşmesini beklediği ya da gerçekleşeceğine kesin gözü ile baktığı bir şeyin isteği gibi sonuçlanmayacağına ve bu sebep ile üzüntü duyacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin alacağı kötü ya da üzücü haberlere delalet eder.

Rüyada yıldız görmek, rüyayı gören kişinin cömert, saygılı, iyi kalpli, kibar bir kimse olduğuna ya da olacağına delalet edip bu meziyetleri ile toplunda bir yıldız gibi parlayacağına her kesin sevgi ve saygı ile bakacağına delalet eder.  Rüya sahibinin hak yolunda ilerlediğine, çok merhametli olduğuna, yardıma ihtiyacı olan her kim ise ona yardım ettiğine de yorumlanır.

Yorum Yap