Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yıldız kaydığını görmek, rüyayı gören kişinin uğursuzluk olarak delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde yaşanacak olan gerileme ve sıkıntılar sebebi ile üzüleceğine delalet eder. Rahatının ve keyfini bozulacağına delalet eder. İnsanlara karşı olan güveninin azalacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında da başarısız olacağına ve bu sebep ile de kendine olan güveninin azalacağına tabir edilir.

Rüyada yıldız kayarken dilek tutuğunu görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği hedefe ulaşacağına delalet edip, istediği geliri kazanabileceğine tabir ediliyor. Rüya sahibinin başarılarının artacağına, kısmetinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısmetinin artacağına tabir ediliyor.

Rüyada yıldızın yere düştüğünü görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı olarak delalet etmez. Rüyayı gören kişinin hayal kırklığı yaşayacağına, mutsuz olacağına, gelirinin azalarak borcunun da git gide artacağına, işi var ise kaybetmeye, işsiz güçsüz kalmaya, kendi ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak duruma geleceğine tabir edilir. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin tatsız bazı haberler alarak sıkıntıya düşeceğine tabir ediliyor.

Rüyada yıldız görmek, rüyayı gören kişinin kısmetlerinin artacağına, eline birçok fırsatın geçeceğine, şansının açılacağına ve rahatta ereceğine tabir ediliyor. Rüyayı gören kişinin hayallerinin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, isteklerine kolay bir yol ile kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin huzurunun, sağlığının ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Yorum Yap