Rüyada Yavru Fil Görmek

Yorum Yok -

 Rüyada yavru fil görmek; geçmişinizden hatırlamayı veya yetiştirmeyi sürdürdüğünüz ve bunları serbest bırakmanız gereken veya gerçekteki haliyle artık geçerli olmadığı bir şeyi referans alıyor olabilir. Yavru fillerin rüyada görülmesi genel çocukluk anılarınızı veya bilinçaltınızdan çıkmaya çalışan belki de bastırılmış belleğinizi temsil edebilir; fil, korku, cinsiyet, hayatta kalma ve hayal gücünün büyük endişe ya da hoşnutluğunu uyandırmak gibi güçlü cevaplara atıfta bulunabilir.

Rüyada yavru fil görmek; şu anda küçük veya önemsiz gibi görünen ancak gelecekte daha da büyük olma potansiyeline sahip olan bir sorunu sembolize edebilir. Eğer ondan korkuyorsanız, karşı karşıya kaldığınız veya uğraşmaktan korktuğunuz bir bellek sorunu olabilir. Rüyada fil;  vücudunuzda ve zihninizdeki aktif kuvvetlerin gücünü ve güçlü etkisini temsil etme eğilimindedir.

Bilincinizin güçlü kuvvetleri ile birlikte yönlendirici ya da ona yol açabilecek inanılmaz potansiyeli olan bir ilişkiyi tasvir eder. Güçlü bir bağınız olan yakınınız ile ilgili olabilir. Kendinizi daha güçlü ve güvenli hissettiğiniz bir döneme işaret eder.

Rüyada yavru bir filin beslenmesi, bakımı ile ilgilenilmesi çok olumlu bir sembolik vizyondur. Bu rüya genel hayatınızı olumlu yönde etkileyebilecek çok uğurlu ve umut verici bir fırsat olacaktır. İş hayatınızda terfi, başarı, yüksek bir profesyonellik, entelektüel ya da sosyal anlamda üst seviyeye ulaşmak üzere olduğunuza yorumlanır.

Yorum Yap