Rüyada Uçağın Düşmesi

Yorum Yok -

Rüyada uçağın düşmesi rüyayı gören kişinin ulaşılması zor bir hedefin peşinde olduğunu, onun için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını anlatır. Bu ütopik hayaller nedeniyle rüya sahibi olumsuz ruh hali içine girecek, hayalleri gerçekleşmediği için daha da üzülecek ve mutluluğu bir türlü yakalayamayacak demektir. Rüyada uçak düştüğünü görmek rüyayı gören kişinin amaçlarını daha gerçekçi bir hale getirmesi gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada uçak kazası görmek, kişinin beklemediği bir anda beklemediği bir olay yaşayacağı için hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Bu kişi bir takım problemlerle yüz yüze gelecek, işinde planları istediği gibi gitmeyecek ve bu yüzden de üzüntü yaşayıp gözyaşı dökecek demektir.

Rüyada uçağın denize düşmesi, rüya sahibi için çok hayırlı bir anlam içermektedir. Rüyayı gören kişi çok büyük isteklerde olduğunu ve gözü yükseklerde anlamına gelir. Ama bu hayallerini çok çalışarak, zorluk çekerek, zamanla ulaşacaktır. Sonuç olarak rüya sahibi etrafında çalışkanlığıyla ve başarı ile bilinen, saygın bir insan olacak demektir.

Rüyada uçağın yükseldiğini görmek, rüya sahibinin elde edeceği başarıya mesleğinde en yüksek mevkilere geleceğini eskisinden çok daha başarılı olacağına ailesinde huzuru bulacağına delalet eder. Ayrıca yükselen uçak rüyayı gören kişinin bundan sonra hayatında açılacak hayırlı kapılar olduğunu da işaret eder.

Yorum Yap