Rüyada Uçurumdan Düşmek

Yorum Yok -

Rüyada uçurumdan düşmek; stres, sıkıntı içerisinde ve endişeli bir beklentisi olan kimseye yanlış yollara sapmaması, iyi niyetli olmayan insanların ardından gitmemesi ya da kendisine ve ailesine zarar verecek olay ve işlere karışmaması gibi konularda ikaz niteliğinde olan bir rüya şeklinde değerlendirilir.

Rüyada uçurumdan düşmek; çoğu rüya tabircisine göre problem, acı, dert, felaket, çok zor bir iş veya bela olarak yorumlanır iken bazı rüya yorumcularına göre ise büyük bir beladan, işlerdeki zarardan, bir insanın kötülüklerinden son anda kurtularak, ferahlamaya, rahat nefes almaya delalettir.

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek; acı bir haber veya zor durumda olan tanıdık birisinin sizden yardım beklentisine yorulan rüyadır. Bazı tabirlere göre; rüya gören kişi uçurumdan düştüğünü gördüğü kişiyi tanımıyor ise bir başkası yüzünden de sıkıntılı zamanlar geçirecektir.

Rüya gören kişinin çok zor bir işten kurtulup büyük bir şans yakalayacağına, gönül ferahlığına yorumlanan rüyadır. Deniz suyunun temiz, durgun ve berrak olması yorumu çok daha güçlü kılar.

Başınıza gelebilecek şansızlık eseri bir büyük kaza, düşünülmeden ve tedbirsizlikle çıkılan bir yolda felaket ile karşılaşmaya ya da heyecanla girilen bir ticari işte başarısızlık ve hayal kırıklığına yorulan rüyadır. Rüyada araba veya herhangi bir araç ile uçurumdan düşmek kişinin fazla fevri hareket ettiğine de yorumlanır.

Yorum Yap