Rüyada Üzüm Salkımı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada üzüm salkımı görmek, rüyayı gören kişinin işinde terfi edeceğine, işin de başarılara imza atacağına delalet eder. Rüyasında üzüm bağında olduğunu ve burada üzüm topladığını gören kişi ise yapmış olduğu ya da yapacağı işlerde tahminlerinin oldukça üstünde kazanç elde eder. Rüyada üzüm salkımını elinde tuttuğunu görmek şansın ve talihin ondan yana olduğuna işaret eder. Rüyada üzüm salkımı parmakları ile tutuğunu görmek ise rüyayı gören kişinin eline geçecek olan güzel ve kazançlı olan fırsatlara yorumlanıyor.

Rüyada üzüm bağı görmek, rüyayı gören kişinin bir yakını ile beraber girişeceği işten güzel kazançlar elde edeceğine, işin devam edeceğine ve her defasından güzel ve bereketli kazançlar ede edeceğine yorumlanıyor. Rüyada üzüm bağı görmek bazı âlimlere göre ise hastalıkta şifa bulmaya işaret olarak kabul ediliyor.

Rüyada üzüm aldığını görmek, rüyayı gören kişinin başarıları sebebi ile alacağı teklife delalet eder. Büyük bir iş teklifi alacak olan kişinin elde edeceği kazançlar da oldukça yüksek olacak şeklinde yorumlanıyor. Rüya sahibinin kısa sürede, çok çaba sarf etmeden elde edeceği kazanca delalet eder.

Rüyada üzüm yıkadığını görmek, rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı bir durumda olduğuna ya da böyle bir duruma düşeceğine, yakınlarının yardımı ile bu durumdan kurtularak başarı ve kazanca kovuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu yardım ile kısa sürede hayallerine kavuşacağıan da yorumlanıyor.

Yorum Yap