Rüyada Umreye Gittiğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada umreye gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta hac görevini yerine getirmek için çabalayacağına, rüya sahibinin Allah katında sevilen bir kul olduğuna ve Allah katında bu isteğinin kabul olacağına delalettir. Kişinin rüyada umreye gittiğini görmesi, hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacağına işarettir.

Rüyada hacca gitmek, rüyayı gören kişi adına hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada hacca gitmek kişinin dini açıdan ilerleyeceğine, hayırlı bir takım işler ile uğraşacağına işaret eder. Rüyasında hacca gittiğini gören kişi, yaşadığı bütün dertlerinden, sıkıntılarından ve kederlerinden kurtulacak demektir. Rüyada hacca gittiğini gören kimse için bazı rüya tabircileri gerçek hayatta hacca gideceğinin müjdelendiği şeklinde yorumda bulunmaktadırlar. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda borçlarından kurtulacağına ve sıkıntılı günleri geride bırakacağına delalettir.

Rüyada hacı olmak, rüyayı gören kişinin hayırlı haberler alacağına ve hayatının rahata ereceğine delalettir. Rüyada hacı olmak aynı zamanda, rüyayı gören kişinin hayırlı işlerin içerisinde bulunacağı, insanları mutlu etmek için çabalayacağı ve güzel bir iş sahibi olup büyük maddi kazançlar sağlayacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Kabe ziyaret etmek, rüya sahibinin bir devlet büyüğünden dini açıdan bir yardım alacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatta da Kabe’yi göreceğinin işareti olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin dini ilimlere hakim büyük bir zat ile tanışacağı da rivayet edilir.

Yorum Yap