Rüyada Uyarılmak

Yorum Yok -

Rüyada uyarılmak kişinin rüyada kim tarafından uyarıldığına göre farklı tabirlere sahiptir. Bazılarına göre bu rüya kişinin çevresindekilerden ve sevdiklerinden bazı konularda eleştiriler alacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin haksızlara maruz kalacağına ancak hiçbir şey yapamayacağına, birçok konuda hata yapmaya ve çevresindekilere yalan söylemeye, kendisini yanlış yollara çekecek insanlarla vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada polis tarafından uyarılmak kişinin devlet ile arasında bazı sıkıntılar olacağına, yasalara uymadığı için cezalar alacağına, bu günlerde olaylara pozitif bakmanın bir işe yaramayacağına, bazı konularda kişinin kendini kontrol edemeyeceğine ve her şeyi berbat edeceğine işaret eder. Rüyada polis tarafından uyarılmak ayrıca rüya sahibinin her daim gerçekleşmesini umduğu hayallerinin olmayacağına ve hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğine de tabir edilir.

Rüyada aile tarafından uyarılmak rüya sahibi genç ise yanlış davranışlarının geleceğini etkileyeceğine ve eline geçen fırsatları kaçıracakları için çok üzüleceğine ancak büyüklerinden akıl almadığından hatalarının giderek artacağına ve zor bir duruma düşüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir olay yaşayacağına, zor günler geçireceğine, büyük bir hüzün duyacağına ve kendisini toparlamasının uzun zaman alacağına ancak kişinin bu durumdan ders çıkaracağına ve daha güçlü biri haline geleceğine delalet eder. Kişinin ani kararlar veren bir yapısı olduğuna ancak her konuda daha detaylı düşünerek hareket etmesinin kendisine fayda getireceğine de işaret eder.

Yorum Yap