Rüyada İstendiğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada istendiğini görmek, rüya sahibi için bazı durumlarda hayır şeklinde yorumlanırken bazen de olumsuz ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin medeni durumu bekar ise rüya gerçek hayattaki olayların habercisi olabileceği rivayet edilir. Rüyada istendiğini görmek, rüyayı gören kişi için bazı hayal kırıklıklarının da yaşanacağı manasına gelmektedir.

Rüyada istenmeye gelindiğini görmek, rüyayı gören kişinin çabaladığı, emek harcadığı ve istediği bir işi olmayacağı manasına gelmektedir. Aynı zamanda rüya, kişinin özel hayatında olumlu, güzel ve heyecan verici gelişmelerin olacağının habercisidir. Rüya, medeni durumu bekar olan kişiler için büyük ve hayırlı bir kısmetin çıkacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada istemeye geldiklerini görmek, rüyada istendiğini görmekle aynı şekilde yorumlanır. Bazı durumlarda hayırlı işleri temsil ederken bazı durumlarda ise hayırsız şeyleri ve zor günleri temsil eder. Rüyada istemeye geldiklerini görmek aynı zamanda rüya sahibinin iyi kalpli, yardımsever kişilerin desteğiyle güzel işler başaracağına delalettir.

Rüyada görücü gelmesi, hayırla yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı, büyük sürprizlerle mutlu olacağı ve kendisini huzurlu, mutlu günlerin beklediği rivayet edilir.

Rüyada kız istemek, rüyayı gören kişinin belirli kişilerle gönül birliği kurarak hayırlı bir yola gireceği rivayet edilir. Rüyada kız istemek ayrıca küs olunan kişilerle barışılacağına, dargınlıkların, kırgınlıkların son bulacağına ve bir takım ortaklıklar kurulacağına delalettir.

Yorum Yap