Rüyada İsimler Görmek

Yorum Yok -

Rüyada isimler görmek; duyulan isimlerin manalarına göre değerlendirilir. Bu tür rüyalar yatmadan önce düşünülen, bir yerden kulağa gelip, zihne yerleşen rüyalar değil ise oldukça nadir görülen ve uyarı niteliğinde, haberci rüya olarak tabir edilen rüyalardır. Bu rüyalarda güzel, hoş isimler güzellik ile kötü isimler ise şer ile yorumlanır. Rüyada isminin başka bir isimle değiştirildiğini gören için yeni başlangıçlar da vardır

Rüyada isimler görmek; size bir isim ile seslendiği kişinin erkek olması durumunda bir erkek kişiden haber alacağınıza, rüyada size bir isim ile eslenen kişi kadın olması halinde ise bir kadından duyumlar alacağınıza işaret eder. Kişinin rüyasında isminin değiştiğini ve kendisine kıymetli isimler ile seslenildiğini görmesi saadet, baht açıklığı, izzet ve itibar ile anılır.

Kişinin rüyada isminin meali güzel bir isim ile değiştiğini görmesi; beklenilecek hayır, saadet ve iyiliğe işarettir. Güzel bir isimle çağrıldığını görmek, eğer güzel bir isim ise bu ismin anlamının iyiliği nispetinde yücelik, haysiyet ve keramete nail olmaya, isminin hayırla yâd edileceğine işaret sayılır.

Rüya görenin kendi ismiyle çağırıldığını görmesi; toplumda iyi bilinmeye, kötü tanınan bir isim veya nam ile çağrılmak tasvip edilmeyen hal ve hareketlere, hayırlı insanların ismi ile çağrılmak veya böyle bir isim ile adının değiştirildiğini görmek; iyilik ve güzellik ile anılmaya yorumlanır. Rüyada yanlış bir ad telaffuz edilmesi insanın sahip olduğu ticari veya sosyal durumunun farklılaşacağına tabir edilir.

Yorum Yap