Rüyada içki içtiğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişinin haram mal yiyeceğine ve bu yüzden vicdan azabı çekeceğine ve bu haram maldan kurtulmak için elinden geleni yapacağına işarettir. Rüyada içki içtiğini görmek çok büyük günahlar işleneceğine ve bu günahlardan dolayı çok büyük paralar kazanılacağına işarettir.

Rüya sahibinin içki yüzünden zarar görmesine ve bırakmak istemesine rağmen bırakamayacağına, ancak bazı sıkıntılardan sonra bırakabileceğine işarettir.

Rüya gören kişinin iş yaşamında büyük projelere başlayacağına ve bu yüzden sıkıntı yaşayacağına, ancak sakıntıları atlatıp projelerini başarı ile bitireceğine işarettir. Ayrıca kişi elde ettiği başarılardan dolayı ailesi ile mutlu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyayı gören kişi bekârsa, çok yakında hayırlı bir kısmet bulacak demektir.

Rakı içtiğini gören kişi, yakınında bulunan birisi tarafından iftiraya uğrayacak ve çok üzülecektir.

Eğer kişi rüyasında nane likörü içiyorsa yani bir işe ya da projeye başlayacak ve başarılı olacaktır. Bir diğer yorumda ise kişi karmaşık duygulara sahiptir ve evlenmek istediği kişi konusunda kararsızdır

Rüyada kendisini yere içki dökerken gören kişi tövbekâr olacak ve geçmişte yaptıkları için tövbe edecektir. Sonrasında huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacaktır. İçkinin temiz ve berrak suya dökülmesi helal olan kazanca haram katılması anlamına gelir.

Yorum Yap