Rüyada izlemek

Yorum Yok -

Rüya sahibin işlerini bozacak birisi ile irtibatını kopartacağına işarettir. Eğer kişi evli ise yaşanan bir anlaşmazlıktan dolayı kısa bir ayrılık yaşayacağına işarettir. Rüyada izlemek kişinin ortağı ile kısa süren bir ayrılık yaşayacağına işarettir. Ancak bu ayrılık kısa sürecek ve kişi ortağa ile bir daha hiç ayrılmayacaktır.

Rüyasında film izleyen kişi, çok büyük kazançlar elde edecektir. Eğer kişi kötü bir duruma düşmüşse bu durumdan kısa sürede kurtulacak, işleri yoluna girecektir. Ayrıca kişilik olarak çevresindekilere örnek olacak ve saygı görecektir.

Rüya sahibinin akrabaları ile arasının bozulacağına. Akrabalarından bir tanesini çok zor bir duruma düşüreceğine işarettir. Bu günden kişi hem ailesi ile hem de anne babası ile tartışacaktır.

Rüya sahibinin önemsiz işlerle uğraştığını ve boşa zam geçirdiğini gösterir. Bu yüzden kişi hayatındaki önemli olayları kaçıracak ve başarılı olamayacaktır.

Rüya sahibinin büyük projelerle uzun zamandan bu yana uğraştığına, bu projeler ile ilgili vereceği kararlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Video izlemek iş yaşamında başarının ve zekânın göstergesidir. Rüya sahibi iş yaşamında etkili bir performans sergileyecek ve hayatı boyunca sıkıntı çekmeyecektir.

Bu rüyayı gören kişi büyük kazançlar elde edecektir. Ancak kazancı haram olduğu ve başkalarının felaketine yol açtığı için hayrını göremeyecektir.

Yorum Yap