Rüyada Islak Saç Görmek

Yorum Yok -

Rüyada ıslak saç görmek; görünüm ile alakalı olarak kişinin beğenilme arzusuna işaret eder. Rüyada saçlarının ıslak bir halde olduğunu görmek ise rüyadaki harekete ve nesnelere göre yorumu değişebilecek bir konudur. Zira saçı ıslak bir halde soğuk karlı bir havada gezindiğini görmek kişinin zorda olduğuna işaret eder iken saçını yıkayıp ıslak saçını tararken görmek sefaya, güzelliğe, sağlığa tabir edilir.

Rüyada ıslak saç görmek; hafif yağmur altında ise rahmet ve bereketten faydalanmaya, yenilenmeye ve kişinin hayatında kendisinden hoşnut olmadığı fikirlerinden arınmaya tekabül eder. Rüyasında güneşli, sıcak bir günde saçları ıslak ve perişan göründüğü halde dolaştığını görmek ise kişinin başına gelebilmesi muhtemel bir kötülüğe işaret sayılır.

Rüyada taranan ıslak saç kişiye güzel görünüyor ise güzelliğinden emin olmaya veya hayırla anılacak havadisler almaya yorumlanır. Saçların birbirine dolaşması, taramakta güçlük çekmek veya saçların koptuğunu görmek; sizi manevi yönden yıpratmaya çalışan ve yaşantınızı olumsuz etkileyen bir yakınız olduğuna tabir edilir.

Rüyada saç; uzun ömre, şerefe, kadının güzelliğine, erkeğin ise malına, itibarına yorulur. Rüyada ıslak saçın kurutulduğunun, güzelleştirildiğinin görülmesi ayni şekilde güzellik ile karşılık bulur. Saçın uzun ve dağınık olması malın da dağılmasına yorulur. Düzgün taranan, şekillendirilen saç; kişinin sefası ve saadetinin artacağına, neşesinin, keyfinin yerinde olacağına rivayettir. Başındaki saçların teker teker döküldüğünü görmek; ailede yaşanan üzüntülere delalettir.

Yorum Yap